וילה פלוס

וילה פלוס
וילות לקבוצותוילות למסיבת רווקותוילות למסיבת רווקיםוילות למשפחותוילות עם בריכה מחוממת
וילות אירוח למשפחות, אירועים,מסיבות וקבוצות

לופטים בנתניה  (3 תוצאות חיפוש)

שלל לופטים בנתניה למסיבות רווקים למסיבות רווקות ימי הולדת וכל אירוע אחר.
הקלידו את מיקומכם לקבלת וילות בסביבה הקרובה כולל המרחק ממיקומכם :
X
לופטים בנתניה
מיקמה של העיר נתניה מאפשר לבליינים רבים להגיע אליה מהצפון הדרום. רוב הלופטים בנתניה ממוקמים מחוץ לעיר מה שמאפשר לבליינים לקיים מסיבות המוניות עד השעות הקטנות של הלילה מבלי להפריע לתושבים מהעיר ומבלי לעבור על חוק ההרעשה.
לופטים בנתניה – קווים לדמותם
הלופטים בנתניה שממדיהם מאפשרים הכנסת כמויות גדולות של אנשים, מושכרים בדרך כלל למפיקי ערבי מסיבות גדולות. אף כי הלופטים בנתניה נמצאים בפאתי העיר נדרש רישיון להפעלת אירועים כאלה ממשטרת ישראל. לכל לופט חייב שיהיה אישור ממכבי האש, מפיקוד העורף המשטרה ורשויות העיר.
משפחות רבות בוחרות לשכור לופטים בנתניה כדי לקיים אירועים. מאחר ובתקופה האחרונה האירועים מתחילים ומסתיימים בשעות מאוחרות ויש להקפיד על חוק ההרעשה הלופט פותר את העניין משום שהוא אינו נמצא במרכזי הערים והרעש, אף אם הוא לאחר חצות הלילה, אינו מפריע לתושבים המתגוררים במרכזי הערים.
מסיבות בלופטים בנתניה – מה זה אומר
על קיום המסיבה בלופטים בנתניה אפשר לקבל מידע באתרי האינטרנט או על לוחות המודעות המפוזרים בעיר. מרבית המשתתפים הם צעירים, מעל גיל 18, ביניהם חיילים שיוצאים לחופשת סוף שבוע, מילואימניקים חיילים משוחררים וסטודנטים. מומלץ לכל הבליינים לרכוש כרטיסים מבעוד מועד וזאת על מנת למנוע אי נעימות בכניסה ללופט. בדיקה קפדנית שנעשית על ידי חברת האבטחה הן לגבי כרטיס הכניסה וגיל המחזיק בו היא אחד הכללים החשובים ביותר בעת קיום אירוע מסוג זה. מאחר ויש במקום אלכוהול אסור לצעירים מתחת לגיל 18 להיכנס ולמאבטח יש סמכות מלאה למנוע זאת ממהם.
בשנים האחרונות הופכים לופטים בנתניה גם כמקום לקיום אירועים קטנים יותר, משפחתיים. אלו מתקיימים בדרך כלל בלופטים קטנים יותר. עיצוב והתאמת הלופטים בנתניה לאירועים השונים באחריות המזמין. עליו לוודא שהאירוע מתקיים על פי תקנות הרשות וחוקי המדינה.
כל מי שעשה בעבר אירוע משפחתי, ברית/בריתה, בר/בת מצווה, אירוסין, חנה ונישואין, ימי הולדת וימי נישואין יודע שאחת הסיבות לביצוע האירוע מחוץ לבית הוא מקום. עם השנים המשפחה הגרעינית והמורחבת גדלה. הילדים גדלים מתחתנים והמשפחה הגרעינית שלהם מתרחבת ומספר בני המשפחה מכל המעגלים אינו מאפשר לקיים מסיבה כלשהי בסלון הבית.
כל הזכויות שמורות © לוילה פלוס - vilaplus.co.il
וילה פלוס